June 2011

Jak to je s blogem?

4. june 2011 at 11:05 | Michaela |  Pro vás
Zdravím Vás.

Nevím, jestli si tohle vůbec někdo přečte, ale myslím si, že někdo z Vás se najde.;) Určitě jste si všimly, že s blogem to jde celkem z kopce. A to i přesto, že u Skye jsou po několika letech konečně zas opravdu novinky, od tý doby co se přidala k Sumo Cyco. Vlastně Skye..Nyní má přezdívku Sever. Ale pořád to je Skye. I když nevím, jestli si tím můžu bejt pořád tak jistá. Ona je bláznivá, šílená, praštěná,.. Pokaždý jiná.

U mě, v mém soukromém životě se toho stalo hodně. Tolik změn, který bude nejspíš zbytečný tady vypisovat a nejspíš i na dlouho. Každopádně, už mě blog tolik neláká a nebaví jako dřív. Ani tenhle ani můj soukromý na blogspotu. Žiju v reálu a ne na internetu. Poslouchám hip hop a zajímám se o módu. Škola mě teďka (pochopitelně) na konci roku div nevraždí. Postupový zkoušky, špatný známky,.. Tenhle blog pro mě pořád hodně znamená a myslím si, že by pro mě nebylo tak těžké se na něj vykašlat, ALE...

Ta práce na něm, těch roků, když to vezmu i s minulou adresou, Skye a všechno... Navíc fanoušci! Když si vezmu, že tohle je jediná FAN stránka o "naší" Skye. Je mi líto, to prostě jentak smazat.

Pokud by měl někdo zájem být spolumajitel (blog je strašně zanedbanej a chce toho hodně předělat:D), tak napište do komentů a třeba i Váš e-mail a třeba se i domluvíme!;) Přivítám jakoukoliv pomoc!;)

A teď tedy rozsudek blogu :D : i když to tak může vypadat... NEKONČÍM! Jenom přemýšlím, že zruším seznam affilates. Opravdu na to nemám čas. Ještě uvidím no.:D

Snad mě chápete, blog není všechno. Opravdu nevím jak to půjde dál. Za týden odjíždím na 11 dní do Řecka. Uvidím jak to s blogem bude o prázdninách.

Michaela